EDYCJA 45   |   23-24 MARCA 2019 r.   |   1. RUNDA RAJDOWYCH MISTRZOSTW POLSKI ZACHODNIEJ

Zamknięcie listy zgłoszeń za:





Informacje dla uczestników rajdu.

Na tej stronie znajdziecie wszelkie niezbędne dokumenty rajdowe: regulaminy, formularze, harmonogramy, komunikaty i inne. Od momentu otwarcia terminu zgłoszeń będzie tu publikowana aktualizowana lista zgłoszeń. Nie tylko debiutantom polecamy nasz poradnik "ABC Rajdowego Amatora", w którym opisaliśmy najważniejsze procedury rajdowe.

Skrócony program rajdu

wydarzeniedatagodz.
Regulamin uzupełniający:22.02.201912:00
Otwarcie listy zgłoszeń:24.02.201923:59
Zamknięcie listy zgłoszeń:18.03.201923:59
Odbiór administracyjny:23.03.201908:00 - 11:00
Badanie kontrolne BK-1:23.03.201912:00 - 16:15
Publikacja listy startowej:23.03.201916:30
Odprawa uczestników:23.03.201916:30
Start rajdu (1-ej załogi):23.03.201917:42

  CYKL:Rajdowe Mistrzostwa
Polski Zachodniej

  RUNDA:1 / 5

  ROZPOCZĘCIE:23 marca 2019r.

  ZAKOŃCZENIE:24 marca 2019r.

  BAZA RAJDU:Karlino

  NAWIERZCHNIA: asfalt, beton, kostka

  KATEGORIA:KJS

  DŁUGOŚĆ RAJDU:160 km

  DŁUGOŚĆ OS:40,7 km

  Oficjalna lista zgłoszeń

lp. NR Kierowca / Pilot Samochód Klub Kl.
1 1 Tomasz Buńka / Paulina Kołodziej Audi A4 Quattro Automobilklub Koszaliński 5
2 2 Daniel Kurpinski / Tomasz Gruna Lancer Evo Automobilklub rallyland 5
3 3 Damian Walczak / Patrycja Walczak Subaru Impreza AK Morski 5
4 4 PAWEŁ PISZ / RADOSŁAW MROCZKOWSKI SUBARU IMPREZA Automobilklub Koszaliński 5
5 5 Bartosz GESIKOWSKI / Krzysztof DRĄG Mitsubishi Lancer Automobilklub Stargardzki 5
6 6 PITER KOZLOWSKI / SYLWESTER PETTKE SUBARU MORSKI 5
7 7 Jarosław Rybarczyk / Gabriela Rybarczyk Mitsubishi Lancer EVO IX AK Rallyland 5
8 8 Stanisław Dyjak / Damian Macholl Mitsubishi Lancer EVO IV AK Morski 5
9 9 BARTOSZ ŁAJEWSKI / KRYSTIAN KAMIŃSKI SUBARU IMPREZA AK MORSKI 5
10 10 Łukasz Stelmaczonek / Robert Zimnoch Subaru Impreza niezrzeszony (Zielona Góra) 5
11 11 Piotr Korzeniewski / Kamil Kramicz Subaru Impreza niezrzeszony (Zielona Góra) 5
12 12 Robert Donaj / Kamil Mistrzak VW Touran Automobilklub Morski 5
13 14 MARIUSZ MILCZAREK / MILENA MILCZAREK SUBARU IMPREZA Automobilklub Koszaliński 5
14 15 Łukasz Nieścioruk / Kamil Kaszubowski Subaru Impreza MSM 5
15 16 PIOTR CHODALSKI / ROBERT MAKAREWICZ SUBARU IMPREZA AK KOSZALIŃSKI 5
16 17 Szymon Kowalski / Mariusz Wojciechowski Audi 80, typ 89Q Automobilklub Toruński Delegatura Grudziądz 5
17 18 Marek Osowski / Łukasz Sikorski Volkswagen Golf AK Orski 5
18 19 Mateusz Milczarek / Kobiera Michał BMW E36 Rallyland RWD
19 20 Szymon Bartel / Marcin Guzowski BMW E36 Automobilklub Toruński Delegatura Grudziądz RWD
20 21 Paweł Kiełbasa / Bartosz Dębowski BMW E30 Automobilklub Koszaliński RWD
21 22 Leszek Dobrucki / Tomasz Brzozowski BMW E30 Automobilklub Koszaliński RWD
22 23 Damian Kopeć / Dawid Holcer BMW Automobilklub Koszaliński RWD
23 24 Ireneusz Jandzio / Mikołaj Groszewicz BMW COMPACT AUTOMOBILKLUB KOSZALIŃSKI RWD
24 25 Marcin Matczak / Emilian Kowalewski BMW e36 323ti AK Morski RWD
25 26 Jakub Frąszczak / Michał Gebert BMW AK Morski RWD
26 27 DAWID MASZOŃSKI / MICHAŁ DACKO BMW E36 318is AK Koszaliński RWD
27 28 Marta Bartel / Piotr Fałkowski BMW E36 Automobilklub Toruński Delegatura Grudziądz RWD
28 29 Arkadiusz Dembski / Radosław Koperwas BMW COMPACT niezrzeszony (Koszalin) RWD
29 30 Karol Lak / xxx xxx BMW E36 ak orski RWD
30 31 Paweł Kolanowski / Wiktoria Romankiewicz BMW 318 IS niezrzeszony (Poznań) RWD
31 32 Sławomir Witt / Sebastian Witt bme E36 coupe niezrzeszony (Kłączno) RWD
32 33 Krzysztof Zieniewicz / Kamil Kałandyk Honda Civic Automobilklub Koszaliński 4
33 34 Dawid Matysiak / Mateusz Lorek BMW E36 1.8 IS AK-RallyLand 4
34 35 TOMASZ JĘDRZEJCZAK / JOANNA JĘDRZEJCZAK Opel Astra GSI LKT Wyczół Gościeradz 4
35 36 Marcin Sysak / Kamila Chruścicka Honda Civic Type R Fn2 Automobilklub Koszaliński 4
36 37 Dawid Chamier-Gliszczyński / Krzysztof Kaczmarek Toyota Corolla Automobilklub Koszaliński 4
37 38 KRZYSZTOF MAZUREK / MARZENA MAZUREK HONDA CIVIC TYPE R Automobilklub Koszaliński 4
38 39 PAWEŁ KRYSIAK / MONIKA KRYSIAK HONDA CIVIC AUTO KLUB SZCZECIN 4
39 40 MARCIN STROCEN / DAWID KWIDZINSKI VW GOLF II AK MORSKI 4
40 41 Paweł Haase / Tomasz Kofluk Fiat Stilo AK Morski 4
41 42 Krzysztof Listewnik / Agnieszka Baryłowicz Ford Focus Automobilklub Koszaliński 4
42 43 Piotr Nawrocki / Michał Jacniacki Opel Astra AK Morski 4
43 44 Tomasz Sokołowski / Wiśniewski Hubert Opel Astra GSI niezrzeszony (Nowogard) 4
44 45 Konior Krzysztof / Sagun Michal Peugeot 206 Automobilklub Koszaliński 4
45 46 Bartosz Frączyk / Andrzej Mikułko Honda Civic - 4
46 47 Tomasz Michałowski / Maciej Michałowski VW Golf MK3 niezrzeszony (Gdynia) 4
47 48 Piotr Czernik / Katarzyna Wawrzeńczyk Honda Civic Type R niezrzeszony (Koszalin) 4
48 50 Bucior Michał / Kosiński Maciej VOLKSWAGEN GOLF 3 niezrzeszony (Koszalin) 4
49 51 Jerzy Lorenz / Jakub Rajca Audi 80 niezrzeszony (Koszalin) 4
50 52 Michał Iwańcio / Jarosław Iwańcio Honda Civic Automobilklub Koszaliński 3
51 53 Tomasz Bilski / Laura Nawrocka Honda Civic Automobilklub Włocławski 3
52 54 Jacek Wojtas / Wojciech Plewako Peugeot 106 AK Elbląski 3
53 55 Tomasz Andrzejewski / Monika Szczepańska SAXO AK Włoclawski 3
54 56 Maciej Andriaszkiewicz / Paweł Andriaszkiewicz Citroen Saxo VTS Automobilklub Koszaliński 3
55 57 Kamil Landowski / Jakub Padzik Citroen Saxo Ak Morski 3
56 58 ROBERT GOŚCINIAK / ANNA BUDZYŃSKA CITROEN C2 A TORUŃSKI 3
57 59 Kamil Zaroda / Agnieszka Paszkiewicz Mitsubishi Colt LKT Wyczół Gościeradz 3
58 60 Piotr Szupryczyński / Marek Szupryczyński Honda Civic VTI AK Rallyland 3
59 61 Łukasz Kasprzyk / Marcin Chromiński PROTON SATRIA LKT WYCZÓŁ GOŚCIERADZ 3
60 62 Adam Kalinowski / Daria Wałaszewska Citroen, Saxo Automobilklub Rallyland 3
61 63 Maciej Olejniczak / Tomasz Podgórecki Honda Civic TTG AK Dolny Śląsk 3
62 64 Paweł Dawidowicz / Wiktor Kowalczyk Citroen C2 AK Morski 3
63 66 Michał Mierniczak / Gracjan Romanowski Alfa Romeo 146 AK Morski 2
64 67 Pawel Malek / Jacek Malek Fiat Seicento AK MORSKI 2
65 68 Michał Wróblewski / Marek Bielawa Fiat Seicento Człuchowski Auto Moto Klub 2
66 69 Jarosław Doliński / Grzegorz Doliński Citroen Saxo VTS Automobilklub Wielkopolski 2
67 70 Łukasz Guźliński / Szymon Guźliński Suzuki Baleno niezrzeszony (Rogoźno) 2
68 71 Daniel Kapciak / Tomasz Porębski Honda Civic Motopark Koszalin 2
69 72 Dariusz Pękalski / Daniel Pękalski Honda Civic AK Stargard 2
70 73 Grzegorz Grubich / Artur Grubich Honda Civic 6gen Automobilklub Toruński delegatura Grudziądz 2
71 74 Arkadiusz Łajewski / Karolina Łajewska FIAT SEICENTO AK MORSKI 2
72 75 Damian Majchrowski / Daria Hapka Fiat Cinquecento Automobilklub Morski 2
73 76 MAREK ZAWADZKI / KRZYSZTOF BURSKI FIAT SEICENTO niezrzeszony (Warszawa) 2
74 77 Radosław Żyśko / Piotr Ostrowski Fiat Cinquecento niezrzeszony (Gdynia) 2
75 78 Grzegorz Brzeski / Maciej Wolski Fiat Seicento niezrzeszony (Bytów) 1
76 79 Sebastian Matuszewski / Daria Raczkowska Subaru Impreza WRX STI Automobilklub Orski GOŚĆ
77 80 JACEK MICHALSKI / MACIEJ SKUBIJ HONDA CIVIC TYPE-R AK DOLNY ŚLĄSK GOŚĆ
78 81 Marek Kapelańczyk / Mateusz Krawczyk Reanult Clio Sport AK Morski GOŚĆ
79 82 Dawid Bokiej / jacek nadolski bmw Automobilklub Wielkopolski GOŚĆ
80 83 Tomasz Szupryczyński / Bartosz Michalski BMW 318is AK Rallyland GOŚĆ
81 84 Mariusz Antonow / Krakowiak Wojciech BMW e36 AK Bydgoski GOŚĆ